Bezpieczne płatności

Sklep z Akcesoriami Krups dokłada wszelkich starań, aby zapewnić poufność i bezpieczeństwo danych przesyłanych przez internet.

Płatność kartami płatniczymi

W związku z tym witryna wykorzystuje jeden ze standardowych modułów bezpieczeństwa w celu ochrony wszystkich danych związanych z danymi osobowymi oraz metodami płatności: protokół SSL (Secure Socket Layer). SSL pozwala na bezpieczne przesyłanie poufnych informacji, takich jak numery kart kredytowych i dane logowania.

Jest to najczęściej stosowane rozwiązanie w zakresie standardów bezpiecznych transakcji elektronicznych. Kiedy adres URL rozpoczyna się od https://krups.com.pl // („s” oznacza „secure” – „bezpieczny”), poufne dane są szyfrowane między komputerem użytkownika a naszym serwerem lub serwerem portalu płatniczego Société Générale bez możliwości dostępu przez jakiegokolwiek pośrednika.

Akceptowane są płatności kartą kredytową (Visa, Eurocard, Mastercard). Przekazywane dane bankowe są zabezpieczane przez naszego partnera Société Générale. Spółka SIS nie jest zaangażowana w proces realizacji płatności i nie przechowuje żadnych informacji poza danymi płatności przekazanymi przez Société Générale. W związku z tym SIS nie ponosi odpowiedzialności w przypadku wystąpienia trudności dotyczących płatności; nasz partner Société Générale zapewni dodatkowe wsparcie potrzebne do rozwiązania problemów związanych z realizacją transakcji.