krups-img-14.jpg
beverage-universe

Świat kawy

Wyrazisty lub subtelny... Wybierz swój ulubiony smak.

Znalezienie idealnego, własnego stylu kawy espresso to sztuka, która zaczyna się na wyborze właściwego ekspresu do kawy, a kończy na przyrządzeniu jej takiej, jaką najbardziej lubisz.

02-KRUPS-Univers-Breakfast-US-2-2x.jpg
 • GWARANCJA INSTENSYWNEGO
  SMAKU I AROMATU KAWY

  Ekspresy KRUPS ubijają kawę (tamping) z najwyższą na rynku siłą nacisku, aż do 30 kg. Odpowiedni tamping zwalnia przepływ wody w ekspresie i pozwala kawie doskonale się wyparzyć. Tak zaawansowana technologia sprawia, że "mała czarna" z ekspresu Krups zyskuje niezwykle intensywny smak i aromat.
 • ŁATWOSC OBSŁUGI
  I CZYSZCZENIA

  Kluczem do idealnej temperatury jest opatentowany kompaktowy Thermoblock, który natychmiast ogrzewa wodę do 92°C. Następnie, gorąca woda od razu wpływa do bloku zaparzającego ze zmieloną kawą, nie tracąc przy tym swojej temperatury.
 • NIEZAWODNOŚĆ

  Dzięki przejrzystym wyświetlaczom LCD obsługa jest niezwykle prosta i intuicyjna. Wystarczy jedno dotknięcie, aby przygotować kawę. Hydrauliczny i precyzyjny ucisk kawy sprawia, że krążek ciasteczka kawy pozostaje suchy, dzięki czemu nie ma konieczności wyjmowania systemu zaparzającego. Automatyczne programy czyszczące i odkamieniające dbają o idealny stan ekspresów KRUPS w trakcie ich użytkowania.
 • IDEALNA TEMPERATURA KAWY
  JUŻ OD PIERWSZEJ FILIŻANKI

  Ekspresy KRUPS wyposażone są w stalowe młynki żarnowe, takie same jak te używane w profesjonalnych ekspresach. Są one bardziej wytrzymałe od młynków ceramicznych. Odporność na uszkodzenia ma kluczowe znaczenie dla funkcjonowania całego ekspresu i jego żywotności.