Our History (krups usa)

NASZA HISTORIA

Nasza Historia to Ty!

Od 1846 roku historia marki KRUPS naznaczona jest innowacyjnością, znamionami odważnego myślenia i kultowymi produktami, zaprojektowanymi w odpowiedzi na potrzeby naszych klientów. To dzięki Tobie KRUPS zapisuje kolejne kartki swojej obfitującej w szczegóły historii, zaskakując Cię dzień po dniu.

2016

Latte Smart

W dzisiejszych czasach klienci korzystają ze smartfonów do wykonywania całego mnóstwa codziennych czynności, dlatego w KRUPS postanowiliśmy dodać do tej listy przygotowywanie kawy. Latte Smart marki KRUPS to w pełni podłączony ekspres do kawy, umożliwiający w sposób zdalny zaparzyć filiżankę idealnego espresso... Proste, jak dotknięcie smartfona! Dzięki zdalnej aktywacji, z dowolnego miejsca w domu, ekspres przyrządza Twoją ulubioną kawę, zapisuje Twoje preferencje, dostosowuje napoje do Twojego nastroju oraz dostarcza Ci nowości o świecie kawy ... I oczywiście dostarcza wyśmienitą kawę!

2016
2012

Automatyczny ekspres do kawy

Kiedy nasi klienci pragną przyrządzać u siebie w domu kawę o profesjonalnej jakości, KRUPS uważnie wsłuchuje się w ich potrzeby, wprowadzając na rynek KRUPS EA9010: w pełni zautomatyzowany ekspres do kawy dostarczający doskonałe espresso, cappuccino i latte za jednym dotknięciem przycisku. Miłośnicy kawy mogą delektować się eksplozją smaku w każdej filiżance kawy. KRUPS EA9010 jest jedynym na rynku ekspresem do kawy wyposażonym w parową dyszę z funkcją automatycznego czyszczenia. Poręczność, elegancki wygląd i doskonale zrównoważony aromat dostarczanej kawy zdobyły pięciogwiazdkowe recenzje zadowolonych klientów na całym świecie.

2006

The Nescafé Dolce Gusto

Nie tylko mała czarna! Kawa w wersji klasycznej nie jest jedynym ulubionym rodzajem miłośników tego napoju. Po sukcesie z Nespresso, KRUPS powraca do współpracy z Nestlé, wprowadzając na rynek awangardowe maszyny Nescafé Dolce Gusto, które pozwalają przyrządzić w domowych warunkach wyśmienite, piankowe cappuccino i aksamitne latte. Miliony tych ekspresów sprzedawane są w ciągu kolejnych lat na całym świecie.

2006
1991

Nespresso

W latach dziewięćdziesiątych, świat oszalał na punkcie kawy. Marka KRUPS zaczyna rozwijać się poza granicami Niemiec, i co nie dziwi, jej największymi bestsellerami są ekspresy do kawy. W 1991 roku KRUPS podejmuje współpracę z Nestlé, aby sprzedawać... „What else?” Ekspres do kawy Nespresso, który od ponad 25 lat sprawia, ze poranki stają się prawdziwą rozkoszą dla miłośników kawy.

1956

Z pasji do kawy

Późne lata pięćdziesiąte to ekscytujący okres dla koneserów kawy - jak również dla marki KRUPS. Gama produktów KRUPS została wzbogacona w nowe urządzenia, pozwalające na oszczędność czasu oraz udoskonalenie smaku przyrządzanych produktów, takie jak pierwszy młynek do kawy KRUPS, elektryczny mikser 3Mix oraz wyprodukowany w 1961 roku kultowy ekspres do kawy ONKO. Dzięki pasji do kawy KRUPS znalazł swoją własną drogę do sukcesu!