KRUP-BestSeller-POL-EVIDENCE-desktop.jpg
EVIDENCE EA89 - W PEŁNI AUTOMATYCZNY EKSPRES DO KAWY

NOWY EVIDENCE ROZBUDZI TWOJE
ZMYSŁY

Automatyczny ekspres do kawy KRUPS Evidence powstał z dbałością o najmniejsze detale, dzięki czemu pozwala delektować się niezrównanym smakiem napojów kawowych. 15 automatycznych programów otwiera przed Tobą świat kawy – od aromatycznego espresso po idealnie wyważone cappuccino przygotowane za jednym dotknięciem. Dodatkowa porcja espresso zapewnia jeszcze więcej aromatu i energii w każdej filiżance, a opcja ciemnej kawy dostarcza pełnego i intensywnego smaku. Ten łatwy w obsłudze ekspres wyposażono w technologię KRUPS Quattro Force, dzięki której kawa jest tak smaczna i aromatyczna, że na pewno poczujesz różnicę.

Odkryj
KRUP_BestSeller_POL_ONE-TOUCH-CAP-desktop.jpg
Ekspres EA8808 z funkcją 2 kaw mlecznych za jednym dotknięciem

CIESZ SIĘ DŁUŻEJ WSPÓLNĄ CHWILĄ:
CAPPUCCINO DLA DWOJGA

Teraz możesz delektować się jeszcze dłużej wyśmienitym cappuccino z bliską Ci osobą. Elegancki ekspres do kawy Espresso Master Krups EA8808 z funkcją kaw mlecznych za jednym dotknięciem przycisku dostarcza dwa doskonałe, kremowe cappuccino, które towarzyszą Ci w najpiękniejszych chwilach.

Odkryj
KRUP_BestSeller_POL_ONE-TOUCH-CAP-FUNCTION-desktop.jpg
Ekspres EA8298 z funkcją automatycznego cappuccino

AROMATYCZNE CAPPUCCINO ZA
JEDNYM DOTKNIĘCIEM

Kompaktowy ekspres do kawy Latt'Espress KRUPS został stworzony dla miłośników prawdziwego cappuccino. Intuicyjny ekran LCD pozwala Ci w najprostszy sposób przyrządzić doskonałe cappuccino. Zaawansowana technologia parzenia kawy wydobywa z każdego ziarna najczystszą esencję, gwarantując przyrządzanym napojom intensywny smak i aromat.

Odkryj
KRUP_BestSeller_POL_-ESPRESSO-AUTOMATIC-desktop.jpg
EA90 AUTOMATYCZNY ESKPRES DO KAWY

NAJBARDZIEJ ZAAWANSOWANA TECHNOLOGIA
PARZENIA KAWY - TWÓJ OSOBISTY BARISTA

Automatyczny ekspres do kawy KRUPS Barista EA90 pozwala przygotować 17 różnych napojów kawowych bezpośrednio w filiżance. Dzięki temu możesz w domowym zaciszu rozkoszować się wyśmienitym smakiem kawy, jak od profesjonalnego baristy. Zaawansowana technologia i funkcje ułatwiające użytkowanie pozwalają przygotować pełną gamę wyjątkowych napojów z całego świata za jednym dotknięciem. Całość uzupełnia eleganckie, udoskonalone wzornictwo.

Odkryj