krups-bestseller-feature-intuition-desktop.jpg
KRUPS Intuition – ekspresy automatyczne z dotykowym wyświetlaczem.

Jeszcze łatwiejsze przygotowywanie kawy.

Zaufaj intuicji i odkryj bogactwo smaku i aromatu kryjące się w filiżance kawy, przygotowanej w ekspresie z linii KRUPS Intuition. Urządzenia zostały zaprojektowane z myślą o wygodzie, intuicyjny dotykowy wyświetlacz – SMART SCREEN przypomina w obsłudze smartfona i daje Ci możliwość pełnej personalizacji. Dzięki temu parzenie kawy jest wyjątkowo łatwe, a przyjemność płynąca z filiżanki Twojego ulubionego napoju, zaczyna się już na etapie jej przygotowania.

Odkryj
Krups_Tlo_EcoDesign.jpg
KRUPS EVIDENCE ECO DESIGN – PIERWSZY EKSPRES KRUPS STWORZONY Z MYŚLĄ O EKOLOGII

Źródło EKOinspiracji i perfekcyjny smak kawy

Automatyczny ekspres do kawy KRUPS Evidence Eco Design to połączenie wyjątkowego smaku kawy z ekologicznym podejściem do projektowania. Poznaj prosty sposób przygotowywania ulubionej kawy z zoptymalizowanym procesem: od ziarna aż po filiżankę. Oszczędzaj czas przygotowując dwie filiżanki kawy mlecznej za jednym dotknięciem. Ekspres KRUPS Evidence Eco Design to wydajne urządzenia wykonane w 62%* z plastiku z recyclingu, które aż w 90% nadaje się do recyklingu! *biorąc pod uwagę całkowitą ilość [zużytego] plastiku lub 31% całkowitej wagi urządzenia.

ODKRYJ
KRUP-BestSeller-POL-EVIDENCE-desktop.jpg
EVIDENCE EA89 - W PEŁNI AUTOMATYCZNY EKSPRES DO KAWY

EVIDENCE ROZBUDZI TWOJE
ZMYSŁY

Automatyczny ekspres do kawy KRUPS Evidence powstał z dbałością o najmniejsze detale, dzięki czemu pozwala delektować się niezrównanym smakiem napojów kawowych. 15 automatycznych programów otwiera przed Tobą świat kawy – od aromatycznego espresso po idealnie wyważone cappuccino przygotowane za jednym dotknięciem. Dodatkowa porcja espresso zapewnia jeszcze więcej aromatu i energii w każdej filiżance, a opcja ciemnej kawy dostarcza pełnego i intensywnego smaku. Ten łatwy w obsłudze ekspres wyposażono w technologię KRUPS Quattro Force, dzięki której kawa jest tak smaczna i aromatyczna, że na pewno poczujesz różnicę.

Odkryj
krups-bestseller-essential-desktop.jpg
Intuition Essential EA8708 – ekspres automatyczny z dyszą spieniająca.

Najlepsze rozwiązanie dla miłośników czarnej kawy

Zacznij dzień filiżanką doskonałej, świeżo zaparzonej kawy w zaciszu własnego domu. Kawę jak od baristy, o głębokim smaku i bogatym aromacie, przygotujesz dzięki intuicyjnemu ekspresowi automatycznemu KRUPS Intuition Essential. Prosta obsługa i przyjazny interfejs sprawią, że bez trudu wybierzesz moc kawy, a nawet zaparzysz dwie filiżanki ulubionego napoju jednocześnie. Dzięki możliwości personalizacji w mgnieniu oka przyrządzisz wysokiej jakości napoje kawowe, które od rana wprawią Cię w dobry nastrój. Odkryj intuicyjnie doskonały ekspres KRUPS Intuition Essential, łączący nowoczesny design i najwyższą jakość.

Odkryj
KRUP_BestSeller_POL_-ESPRESSO-AUTOMATIC-desktop.jpg
EA90 AUTOMATYCZNY ESKPRES DO KAWY

NAJBARDZIEJ ZAAWANSOWANA TECHNOLOGIA
PARZENIA KAWY - TWÓJ OSOBISTY BARISTA

Automatyczny ekspres do kawy KRUPS Barista EA90 pozwala przygotować 17 różnych napojów kawowych bezpośrednio w filiżance. Dzięki temu możesz w domowym zaciszu rozkoszować się wyśmienitym smakiem kawy, jak od profesjonalnego baristy. Zaawansowana technologia i funkcje ułatwiające użytkowanie pozwalają przygotować pełną gamę wyjątkowych napojów z całego świata za jednym dotknięciem. Całość uzupełnia eleganckie, udoskonalone wzornictwo.

Odkryj