EKSPRES NA KAPSUŁKI NESPRESSO VERTUO NEXT XN910

Nowy wymiar parzenia kawy  
Przeczytaj więcej
Referencja : XN910N10

Kluczowe zalety

Opis

Vertuo Next marki KRUPS: kolejny kubek gorącej kawy już na Ciebie czeka!
 

Ekspres kapsułkowy Vertuo Next marki KRUPS przenosi parzenie kawy na wyższy poziom! Bez względu na to czy masz ochotę na poranną kawę w kubku, małe espresso podczas lunchu czy popołudniowe Gran Lungo, możesz liczyć na niezawodny ekspres Vertuo Next. Dzięki możliwości wyboru spośród 5 wysokości wylewki, za jednym dotknięciem przygotujesz dokładnie taką ilość kawy, na jaką masz ochotę. Technologia Centrifusion™ pozwala odczytać kod kreskowy z kapsułki i dostosować proces parzenia do rodzaju kawy. Dzięki temu wydobędziesz z niej pełnię smaku i aromatu. By sprostać Twoim wymaganiom ekspres Vertuo Next jest dostępny w wielu wersjach kolorystycznych, a chromowane akcenty sprawiają, że pasuje do każdej kuchni. W ramach dbałości marki o środowisko, ekspres został w 54% wykonany z plastiku pochodzącego z recyklingu. To jeszcze nie wszystko - aby zwiększyć komfort użytkowania urządzenie łączy sią z Wi-Fi i Bluetooth w celu automatycznego zaktualizowania oprogramowania. To zupełnie nowy poziom parzenia kawy!  

Dane techniczne

Type of Nespresso pods Vertuo  
Milk beverage system NO  
Automatyczne wyrzucanie kapsułki    
System mleczny Nie  
GLOBALNE
Częstotliwość 50-60  Hz
Wybór ustawień indywidualnych Programowane przepisy  
Dostosowanie ilości    
Wyjmowany zbiornik na wodę    
Zbiornik na zużyte kapsułki Wbudowany  
Automatyczne wyłączanie parzenia Tak  
INNE
Wyjmowana tacka ociekowa    
Capsules offered in the machine pack    
Typ wtyczki EUR  

Akcesoria

Dokumentacja techniczna

FAQ

Woda z kranu (normalna woda pitna stosowana w gospodarstwie domowym) jest jak najbardziej odpowiednia, o ile pozbawiona jest nieprzyjemnych zapachów, które mogłyby wpłynąć na smak napoju. Można także używać wody butelkowanej.
Nie zaleca się jednak stosowania wody schłodzonej lub ciepłej, ponieważ mogłaby ona wpłynąć na temperaturę napoju.
Zawsze należy stosować wodę słodką i pamiętać o jej wymianie, jeśli ekspres nie był używany przez ponad 2 dni.
Do przygotowania zimnych napojów używać wody o temperaturze otoczenia, nie zaś wody schłodzonej, a do filiżanki dodać kilka kostek lodu (po 20 g każda).
Uwaga: twardość wody jest podstawową przyczyną wapnienia urządzenia. Z tego powodu zaleca się częste usuwanie kamienia w urządzeniu (co 3 miesiące lub częściej, w zależności od twardości wody).
Kamień w sposób naturalny osadza się wewnątrz ekspresów do kawy. Regularne usuwanie takiego osadu chroni ekspres przed uszkodzeniem i wydłuża okres użytkowania. Zapewnia także utrzymanie najwyższej jakości przyrządzanej kawy. Kamień może również trwale pogorszyć wydajność urządzenia.
Stosuj się do wytycznych dotyczących odkamieniania urządzenia podanych w instrukcji użytkowania twojego urządzenia, gdyż wytyczne mogą się różnić w zależności od modelu.
Zalecamy użycie środka odkamieniającego od producenta.
Przy parzeniu przeciętnie 4 filiżanek dziennie i twardej wodzie, zalecamy odkamienianie urządzenia przynajmniej co 3 miesiące.
Jeśli w twojej okolicy woda jest bardzo twarda, może zajść konieczność częstszego odkamieniania.
Tak, jeśli jest pokryty kamieniem.
Czyszczenie należy przeprowadzić jedynie za pomocą wody i/lub środków czyszczących zalecanych przez producenta.
Może to zapobiec zapchaniu się ujścia wody oraz problemom higienicznym
Upewnij się, że taca zbiorcza się nie przepełnia i w razie potrzeby opróżnij ją.
Sprawdź, czy taca zbiorcza jest ustawiona prawidłowo.
Jeśli urządzenie nie było używane przez kilka miesięcy, pompa może mieć trudności z ponownym uruchomieniem przepływu wody.
W przypadku wybrania małej lub dużej filiżanki, pompa wydaje dużo dźwięków, ale woda nie cieknie.
- Wyjąć kapsułę, jeśli jest założona.
- Napełnić zbiornik do pełna gorącą wodą (60°C).
- Włączyć urządzenie i wybrać dużą filiżankę.
- Wyjąć zbiornik i poruszać nim co 3 sekundy. Z zaworu zbiornika powinny wydostawać się pęcherzyki powietrza.
- Wstępne napełnianie jest gotowe, a woda przepływa przez wylot kawy.

Jeśli po wykonaniu tych czynności wstępne napełnianie nie jest możliwe, należy oddać urządzenie do autoryzowanego centrum serwisowego.
Należy zaprzestać korzystania z urządzenia. W celu uniknięcia niebezpieczeństw naprawę należy powierzyć autoryzowanemu serwisowi.
Po wykonaniu czynności wymaganych do uruchomienia urządzenia podanych w instrukcji obsługi upewnij się, że gniazdko elektryczne działa, podłączając do niego inne urządzenie. Jeżeli urządzenie nadal nie działa, nie próbuj go rozkładać ani naprawiać. Skontaktuj się z działem obsługi klienta.
Kawa espresso ma mocniejszy aromat niż zwykła kawa.
Espresso cechuje się silniejszym aromatem i kremową pianką na powierzchni.
Wymaga to ciśnienia 15 bar (wytwarzanej tylko przez ekspresy ciśnieniowe), temperatury wody 90-92°C i drobno zmielonej i odpowiednio odmierzonej kawy (7 g na filiżankę).
Urządzenie to zbudowane jest z licznych materiałów nadających się do powtórnego wykorzystania lub recyklingu. Urządzenie należy zostawić w lokalnym punkcie zbiórki odpadów.
Jeśli uważasz, że brakuje jakiejś części, prosimy skontaktować się z Centrum Obsługi Klienta. Razem znajdziemy odpowiednie rozwiązanie problemu.
Należy przejść do zakładki „Akcesoria” na stronie internetowej, gdzie można łatwo znaleźć wszystko, co potrzebne do danego produktu.
Dodatkowe informacje dostępne są w niniejszej witrynie w sekcji poświęconej umowie gwarancyjnej.
Scroll To Top