Grind and Brew KM832 Doskonały smak świeżo zmielonej kawy

Automatyczne mielenie ziaren i parzenie kawy zapewnia świeży smak i aromat  
Przeczytaj więcej
Referencja : KM832810

Kluczowe zalety

Opis

Ekspres przelewowy KRUPS Grind and Brew z młynkiem
 

Nic nie równa się ze smakiem świeżo zmielonej kawy o poranku, z ekspresem przelewowym KRUPS Grind and Brew możesz cieszyć się tą przyjemnością bez trudu każdego dnia. Uzupełnij ziarna, wybierz ustawienia i pozwól automatycznemu systemowi do mielenia i parzenia kawy zająć się resztą. W rezultacie otrzymasz doskonałą kawę prosto z ekspresu o wyjątkowym, nowoczesnym designie, z elementami ze stali nierdzewnej. Odkryj intensywny lub delikatny smak kawy, przyrządzonej dokładnie tak, jak lubisz, dzięki możliwości regulacji ilości i mocy napoju. Wysokiej jakości młynek żarnowo stożkowy zapewnia doskonałe rezultaty za każdym razem - mniej grudek, cichy proces mielenia i łatwe w czyszczeniu wyjmowane części. Intuicyjny panel sterowania został wyposażony w wyświetlacz LED. Dzięki zaawansowanym funkcjom i doskonałej pojemności, pozwalającej na przygotowanie od 10 do 15 napojów, to urządzenie łączy w sobie funkcję ekspresu przelewowego i młynka do kawy zapewniając doskonały smak i aromat dzień po dniu.    

Dane techniczne

Minutnik Możliwość zaprogramowania  
Dzbanek Szkło  
Keep warm time Glass carafe- 30min  
Design & Material Stainless steal finish  
Aromat kawy Wybór aromatu  
Stały filtr NIE  
Poziom wody Okienko  
Włącznik/wyłącznik (podświetlany/niepodświetlany) Podświetlany  
Utrzymywanie ciepła    
Automatyczne wyłączanie    
Obrotowy uchwyt filtra    
Zaparzanie kawy metodą przelewową Funkcja zapobiegająca kapaniu Anti-drip  

Akcesoria

Dokumentacja techniczna

FAQ

Po wykonaniu instrukcji dotyczących włączania urządzenia sprawdzić działanie gniazdka elektrycznego poprzez podłączenie do niego innego urządzenia. Jeżeli urządzenie jest niesprawne, nie należy podejmować prób jego otwarcia ani naprawy. Należy oddać je do autoryzowanego serwisu.
Należy zaprzestać korzystania z urządzenia. W celu uniknięcia niebezpieczeństw naprawę należy powierzyć autoryzowanemu serwisowi.
Urządzenie to zbudowane jest z licznych materiałów nadających się do powtórnego wykorzystania lub recyklingu. Urządzenie należy zostawić w lokalnym punkcie zbiórki odpadów.
Jeśli uważasz, że brakuje jakiejś części, prosimy skontaktować się z Centrum Obsługi Klienta. Razem znajdziemy odpowiednie rozwiązanie problemu.
Należy przejść do zakładki „Akcesoria” na stronie internetowej, gdzie można łatwo znaleźć wszystko, co potrzebne do danego produktu.
Dodatkowe informacje dostępne są w niniejszej witrynie w sekcji poświęconej umowie gwarancyjnej.
Scroll To Top