Karafka Rygalik

Poznaj nowość od Krups

evidence one

Przekonaj się jak niesamowity smak i aromat może mieć kawa. Oszczędzaj swój czas, dzięki funkcji ONE TOUCH, za pomocą której przygotujesz dwie mleczne kawy jednocześnie. Pij swój ulubiony napój zawsze tak, jak lubisz, dzięki wylewce, którą dostosujesz do każdej wysokości filiżanki. Dodatkowo, swoją ulubioną kawę możesz mieć w mgnieniu oka, bo ekspres EVIDENCE ONE posiada funkcję zapamiętywania ulubionego napoju.

Dowiedz się więcej
Karafka Rygalik

Wyjątkowa karafka
na mleko


Wykonanie z polskich glin, geometryczna linia nawiązująca do kształtu ekspresu i kula wykonana z kawy w duchu ZERO WASTE. Oto wyjątkowa karafka stworzona przez KRUPS i STUDIO RYGALIK.

Dowiedz się więcej

Parzenie kawy to dla nas prawdziwa

Pasja i zamiłowanie do designu marki KRUPS skłoniły nas do nawiązania współpracy z uznanymi projektantami – STUDIO RYGALIK.

Gosia i Tomek Rygalikowie to czołowi polscy projektanci, których prace doceniane są w kraju i za granicą. Ich projekty to doskonałe połączenie trwałości, użyteczności, piękna oraz szacunku wobec surowca i środowiska. Reprezentują i propagują świadomy sposób myślenia o projektowaniu.

Dla nas stworzyli wyjątkową karafkę na mleko, która charakteryzuje się ponadczasowym wzornictwem. Każdy egzemplarz został wykonany ręcznie z polskich glin, odlanych w formach gipsowych. Subtelna, geometryczna linia nawiązuje do profilu ekspresu a zamykająca ją kula wykonana jest ze zmielonych ziaren kawy poddanych recyklingowi – zgodnie z ideą zrównoważonego rozwoju oraz filozofią zero waste. Wszystko to sprawia, że karafka jest zaawansowanym wzorniczo, innowacyjnym produktem.

DOWIEDZ SIĘ JAK JĄ ZDOBYć
Poznaj Tomka

Tomek Rygalik

Projektant, wykładowca, kurator i doktor sztuki. Studiował architekturę na Politechnice Łódzkiej. Absolwent wydziału wzornictwa przemysłowego na Pratt Institute w Nowym Jorku.

Po ukończeniu studiów magisterskich na Royal College of Art w Londynie w 2005 roku został pracownikiem naukowym w zespole badawczo-rozwojowym przy RCA. W 2006 roku założył Studio Rygalik. Prowadzi pracownię projektowania na Wydziale Wzornictwa ASP w Warszawie. Współpracuje m.in. z Moroso, Noti, Comforty, Paged, Ghidini, Cappellini, Profim, Ideal Standard, Siemens, Heineken czy Ikea. Od 2010 pełni funkcję dyrektora kreatywnego czołowych polskich marek. Realizuje wiele projektów dla instytucji kultury m.in. Instytutu Adama Mickiewicza, Opery Narodowej, Muzeum POLIN, BOZAR, Zachęty, Muzeum Fryderyka Chopina, Muzeum Narodowego, Instytutów Kultury Polskiej. Był architektem polskiej prezydencji w Radzie UE. Wiele jego projektów stanowi część wystawy stałej Muzeum Narodowego w Warszawie. W 2015 założył markę TRE Product, a od 2016 roku współtworzy kreatywny kampus SOBOLE.

Poznaj Gosię

Gosia Rygalik

Projekantka, działająca również w obszarach edukacji i kultury. Ukończyła Wydział Wzornictwa na ASP w Warszawie. Studiowała także w Denmarks Deisgnskole.

Pierwsze projektowe doświadczenia zawodowe zdobywała w Kopenhadze. Podczas studiów na ASP była członkiem platformy PG13, grupy studentów realizującej szerokie spektrum projektów, biorącej udział w licznych wystawach konkursach i warsztatach projektowych. Podczas studiów magisterskich Gosia skoncentrowała się na food designie, a związek między jedzeniem a projektowaniem stanowi istotny temat jej poszukiwań oraz zawodowej praktyki. W 2009 roku dołączyła do Studio Rygalik, a w 2012 roku została w Studio partnerem. Prowadzi autorski program nauczania 3D Design w Akademeia High School. Współtwórczyni kreatywnego kampusu Sobole, a także prezeska fundacji Sobole zajmującej się designem i kulturą.

Spersonalizuj front swojego ekspresu Krups Evidence

Stwórz własny front ekspresu Krups Evidence

lub wybierz jeden z dostępnych i spraw, by Twój EVIDENCE był jedyny w swoim rodzaju.

nowość!Krups Evidence One

wersja limitowanakarafka na mleko

Krups Evidence One
dostępny w sklepach