Karafka Rygalik

evidence one EVIDENCE ONE

Jeżeli dokonywanie wyborów to sztuka, EVIDENCE ONE jest jedynym słusznym. Połączenie innowacji z tradycją, piękna z najwyższą jakością i sztuki z rzemiosłem. Taki właśnie jest nowy EVIDENCE ONE.

Oszczędzaj swój czas, dzięki funkcji ONE TOUCH, za pomocą której przygotujesz dwie mleczne kawy jednocześnie. Pij swój ulubiony napój zawsze tak, jak lubisz, dzięki wylewce, którą dostosujesz do każdej wysokości filiżanki. Dodatkowo, swoją ulubioną kawę możesz mieć w mgnieniu oka, bo ekspres EVIDENCE ONE posiada funkcję zapamiętywania ulubionego napoju.

Jeśli cenisz sobie indywidualizm, to dzięki ofercie KRUPS z pewnością się wyróżnisz. Skorzystaj z konfiguratora i zaprojektuj swój własny front, a my wyślemy go do Ciebie w postaci okleiny. Każdy napój przygotowany w EVIDENCE ONE stanie się doznaniem nie tylko smakowym, ale i estetycznym.

Projektuj teraz

funkcje evidence one

Jeżeli dokonywanie wyborów to sztuka, EVIDENCE ONE jest jedynym słusznym.
Poznaj jego możliwości.

Intensywny smak i aromat kawy

Dwie kawy mleczne jednocześnie

Kolorowy wyświetlacz

Duży wybór napojów

Niezwykle łatwe czyszczenie

Niezawodna jakość

Regulowana wysokość wylewki

Funkcja ulubiona

Regulowana wysokość wylewki

Bez względu na to, czy pijesz kawę w wysokim kubku, czy małej filiżance, z EVIDENCE ONE, dzięki regulowanej wylewce, możesz cieszyć się kawą w swoim ulubionym naczyniu.

Zobacz spot reklamowy